Golem – nový český hudební klub na ostrově Rhodos

Mapa ČR – Rhodos

Letošní, pomalu se blížící léto, přinese jedno velké překvapení. Kromě kalendáře již tradičně plného hudebními festivaly v Česku a okolních zemích, si budou moc hudební fanoušci naplánovat také termín letní dovolené, při které budou moci zažít elektrizující atmosféru koncertů a tanečních party s českými a slovenskými kapelami a DJs u moře. Ve Faliraki na řeckém ostrově Rhodos totiž bude 6.června otevřen hudební klub Golem Rhodos, jehož dramaturgie bude postavena hlavně na domácí produkci.

Hudební klub Golem vzniká v prostředí bývalého Sport Yacht Clubu a momentálně prochází rekonstrukcí. Po celou turistickou sezónu se v něm návštěvníci Rhodu budou moc setkat s produkcí českých DJs, za všechny můžeme jmenovat například DJ Trávu, DJ Loutku nebo DJane K.Sandru, ale také s vyhlášenými kapelami. Ty nejen, že odehrají na Rhodu živý koncert, ale hlavně tam stráví dovolenou spolu s ostatními návštěvníky. Na Rhodu, kam každoročně míří desetitisíce českých turistů, si tedy lidé užijí nejen horkého slunce a průzračného moře, ale také večerů plných jim dobře známých hudebních rytmů.

Z kapel, které již potvrdily svůj zájem o hraní v Golem klubu ve Faliraki, můžeme jmenovat Horkýže Slíže ze Slovenska, nebo tuzemské Tatabojs, Divokého Billa, Skyline, Nightwork, Jitku Charvátovou, UDG, Kapitána Lásku, MIG 21, Indy a Wich nebo Southpaw. Tyto kapely se na Rhodu vystřídají ve zhruba 14 denních intervalech, dobu mezi dvěma koncerty vyplní zkušení DJs a ostatní hudební program, jako například revivalové kapely nebo vystoupení řeckých umělců.

Golem Rhodos však nebude jen místo pro hudební zážitky. Open-air klub s kapacitou cca 1500 lidí bude mít také vlastní pizzerii, několik barů, z nichž jeden bude obklopen bazénem, chill-out a VIP zónu, o návštěvníky se postará český personál ovládající též angličtinu. Do Golem klubu, který se nachází pár desítek metů od moře v těsné blízkosti nejrušnější ulice ve Faliraki připomínající ostravskou Stodolní, nebude za předpokladu minimální konzumace žádné vstupné, návštěvníci budou moci k dopravě využít domluvené svozové autobusy.

Pokud tedy budete uvažovat o letošní dovolené u moře, možná při vašem rozhodování bude důležitá i informace o otevření klubu Golem Rhodos ve Faliraki. 

Kde se nachází klub GOLEM?

Klub Golem Rhodos najdete v jednom z nejrušnějších letovisek ostrova Rhodos – ve městě Faliraki, které leží 15 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Rhodosu. Celá oblast je oblíbená především pro své nádherné, několik kilometrů dlouhé smíšené písečné a oblázkové pláže a průzračně čisté moře. Umístění klubu je strategicky zvoleno v návaznosti na barovou a zábavní zónu Faliraki. Nachází se na ploše téměř 5000 m2

Zobrazit místo Klub GOLEM – Faliraki na větší mapě

Letovisko Faliaki je proslulé množstvím barů, restaurací, kaváren a diskoték, kde noční život utichá až k ránu. Během letní sezóny se v letovisku Faliraki pořádají beach párty.

O klubu GOLEM

Do klubu nebudete muset platit vstupné, na místo vstupného však bude povinnost minimální konzumace.

Klub GOLEM Rhodos

Součástí klubu je 20m bazén s barem s "obsluhou do vody"

Klub GOLEM Rhodos

Chillout zóna

Klub GOLEM Rhodos

Stage bude vybavena panoramatickou projekcí a 18m barové plochy

Klub GOLEM Rhodos

Sport bar a prostor pro beach voleyball

Klub GOLEM Rhodos

Další možnosti je vnitřní bar, možnost občerstvení formou menu nebo snacku (pizza, hamburgery)

Opening party